CENA

Cena dla matki z dzieckiem: 

Mama: 500 USD + 3.600 zł +2.200 zł dziecko

Cena dla rodziny (mama + tata + dziecko):

RODZINĄ TANIEJ!

Mama i Tata: 900 USD +  6.100 zł + 2.200 zł dziecko

Dopłata za każde kolejne dziecko 900zł.

 

Cena zawiera: ubezpieczenie, transport z lotniska do willi, zakwaterowanie w willi z basenem przez 12 dni, śniadania w miejscu zakwaterowania z dodatkowym menu dla dzieci, transport – prywatny klimatyzowany bus z kierowcą do dyspozycji 8h dziennie, pakiet SPA (dwa masaże dla każdego z uczestniczek/uczestników, dwa zajęcia jogi), balijska opiekunka do dzieci w godzinach dopołudniowych w wyznaczone dni programu, zajęcia dla dzieci, uroczysta kolacja powitalna i pożegnalna w willi, sesje fotograficzne, koszty organizacyjne w Polsce i na miejscu wyprawy, opieka organizatorów.
Cena nie zawiera: przelotu do/z Indonezji, posiłków w restauracjach, biletów wstępu (łącznie ok. 100-200zł za osobę dorosłą), z wszelkich dodatkowych usług i atrakcji poza programem odbytych na życzenie uczestników.

Lot w dwie strony do/z Indonezji to koszt w granicach 2.500 –  3.500zł dla matki z dzieckiem do 2 roku życia i 4.500 – 5.000zł dla matki z dzieckiem powyżej 2 roku życia. Ceny zależą od linii lotniczych, ich promocji i miesiąca wykupienia lotu. Pomagamy znaleźć najkorzystniejsze połączenia lotnicze.

Waluta: Lokalną walutą jest rupia indonezyjska. Do Indonezji najlepiej zabrać ze sobą gotówkę w dolarach amerykańskich i wymienić na miejscu na rupie indonezyjskie. Nie polecamy wymieniać pieniędzy na lotnisku, gdyż tam kurs jest droższy, wskażemy odpowiednie miejsce do wymiany pieniędzy już poza lotniskiem. Zabierając pieniądze o nominałach 100 USD prosimy sprawdzać czy są wydane w latach po 2002 roku, ponieważ wcześniejsze banknoty trudno w Indonezji wymienić. Na miejscu dostępne są też bankomaty.

dsc_2843

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *