O Wyprawie

Wyprawa Matka Nomadka

w małej grupie (max. pięć matek lub cztery rodziny) z dziećmi w wieku od 6 miesięcy do 7 lat jest w pełni dostosowana do wymagań i potrzeb najmłodszych oraz ich mam.

Podczas 12 dni pobytu na wyspie Bali będziemy
wylegiwać się pod palmami na rajskich plażach, pływać w luksusowych basenach, odwiedzać eko farmy, uczestniczyć w warsztatach kulinarnych z kuchni indonezyjskiej, odwiedzimy świątynie Tanah Lot, Pura Luhur Uluwatu, Pura Goa Luwah, pałace wodne, Małpi Gaj i dodatkowo przewidziany jest też rozwijająco-edukacyjny program dla najmłodszych. Będziemy miały do pomocy wspaniałą Balijkę, która spełni rolę opiekunki naszych dzieci, abyśmy my mogły złapać oddech w naszym towarzystwie, poćwiczyć wspólnie jogę, odbyć balijski masaż czy Krąg Kobiet.

 

Pobyt w pięknej willi z ogrodem i basenem.

Będziemy powoli łapać każdą bajeczną chwilę na tej rajskiej wyspie, nie spiesząc się, dając wiele uwagi naszym dzieciom i dając im wszystkie te cudowności, które oferuje tropikalne Bali: słońce, ocean, kokosy, uczestnictwo w ceremoniach i życiu balijskiej wspólnoty i wiele, wiele innych niezapomnianych atrakcji.

Nauczę was wiązać dzieci w indonezyjskich chustach i będziemy z nimi tańczyć przy świetle księżyca do gamelanowej muzyki. Nauczymy się tradycyjnej kołysanki balijskiej, indonezyjskiego masażu, jaki robi się dzieciom od pierwszych dni życia oraz poznamy naturalne olejki do pielęgnacji naszych pociech. Sama natura.

Terminy (12 dni pobytu na wyspie Bali + 2 dni podróży):
23 marca – 3 kwietnia 2019
Podczas każdej wyprawy może uczestniczyć od 4 do 8 osób dorosłych z dziećmi.
I co ważne, program wyprawy Matka Nomadka jest elastyczny i dostosowany do naszych potrzeb, co oznacza, że możemy same ustalać terminy i czas trwania naszych atrakcji podczas pobytu na wyspie. Bo doskonale wiemy, że nasze dzieci czasem wyznaczają nam inny rytm, niż my sobie zaplanowałyśmy.
Noclegi: w pięknej willi z ogrodem i basenem w miejscowości Kerobokan 15 min autem od plaży.  Pokoje prywatne dla każdej mamy z maluszkiem. Cały teren tej wspaniałej willi jest tylko do naszej dyspozycji. Mamy wifi, basen, piękny, wielki ogród, dwa salony, kuchnię z całym wyposażeniem, balijskie łoże do masażu na świeżym powietrzu i nawet prywatną balijską świątynię, w której można wyciszyć się, podczas gdy dzieci będą hasać po ogrodzie pod okiem opiekunki. Każdy pokój ma wielkie łoże z baldachimem i z piękną, osobną łazienką z wanną i/lub prysznicem. Rajsko!
Transport: nowy, bezpieczny, klimatyzowany bus z kierowcą do naszej dyspozycji 8 h dziennie.

Wyżywienie: pyszne śniadania z najlepszych, ekologicznych, lokalnych produktów, dla mam i dzieci, z uwzględnieniem indywidualnych preferencji żywieniowych.

Opieka nad dziećmi: do naszej dyspozycji będziemy mieć w dniach które spędzamy w willi od rana do popołudnia opiekunkę Balijkę , aby każda z nas mogła odpocząć podczas masażu, zajęć z jogi czy po prostu czasu relaksu.

Zajęcia dla dzieci: dla dzieci przewidziany jest cykl zajęć, takie jak: sensoplastyka czyli malowanie jadalnymi farbami wielkoformatowe obrazy, malowanie cały ciałem, własnoręczne tworzenie zabawek,warsztaty muzyczne, zabawy teatralne.

Pakiet SPA dla mam: zajęcia z jogi, zabiegi pielęgnacyjne (naturalne balijskie maseczki) oraz dwa masaże wykonywane przez Balijki/Balijczyków dla każdej uczestniczki/uczestnika.

Indywidualne i grupowe profesjonalne sesje fotograficzne na tle balijskich krajobrazów.

Szczegółowy program zostanie przesłany na emaila wszystkim zainteresowanym mamom.

Wyprawa jest organizowana we współpracy z biurem podróży Lombok Tour And Travel, które jest jej oficjalnym organizatorem.
Szczegóły można znaleźć na stronie:

www.lombok.pl

Cena dla matki z dzieckiem: 7.900zł

Cena dla rodziny (mama + tata + dziecko): 12.100zł

Cena zawiera: ubezpieczenie, transport z lotniska do willi, zakwaterowanie w pięknej willi z basenem, śniadania w miejscu zakwaterowania z dodatkowym, specjalnym menu dla dzieci, transport – prywatny klimatyzowany bus z kierowcą do dyspozycji 8h dziennie, pakiet SPA (dwa masaże dla każdego z uczestniczek/uczestników, dwa zajęcia jogi), balijska opiekunka do dzieci w godzinach dopołudniowych w wyznaczone dni programu, zajęcia dla dzieci, uroczysta kolacja powitalna i pożegnalna w willi, sesje fotograficzne, koszty organizacyjne w Polsce i na miejscu wyprawy, opieka organizatorów.
Cena nie zawiera: przelotu do/z Indonezji, posiłków w restauracjach, biletów wstępu (łącznie ok. 100-200zł za osobę dorosłą), z wszelkich dodatkowych usług i atrakcji poza programem odbytych na życzenie uczestników.

Przelot w dwie strony do/z Indonezji to koszt w granicach 2.500 –  3.500zł dla matki z dzieckiem do 2 roku życia i 4.500 – 5.000zł dla matki z dzieckiem powyżej 2 roku życia. Ceny zależą od linii lotniczych, ich promocji i miesiąca wykupienia lotu.

Pomagamy znaleźć najkorzystniejsze połączenia lotnicze.

Wiza On Arrival do Indonezji na okres nie dłuższy niż 30 dni jest bezpłatna i dostaje się ją na miejscu na lotnisku po przylocie. Wymagany jest paszport ważny na co najmniej 6 miesięcy od dnia przylotu do Indonezji, również paszport dziecka.
Zalecane szczepienia dla mam i ich małych dzieci – szczegóły w naszym bezpośrednim kontakcie. Szczepienia do Indonezji nie są obowiązkowe, a jedynie zalecane.

Zarezerwowanie miejsca na wyprawę gwarantuje podpisanie umowy i wpłata zaliczki. Pozostała kwota do zapłaty powinna być uregulowana na co najmniej 30 dni przez wyjazdem.

W razie pytań czy chęci zgłoszenia się na wyprawę piszcie na: matkanomadka@gmail.com

lub dzwońcie: 509 313 123

Zapraszamy też na Facebooka:
www.facebook.com/wyprawamatkanomadka/

Organizator Wyprawy: biuro podróży Lombok Tour And Travel (www.lombok.pl)

Pilot/Opiekun: Ewelina Smereczyńska
(www.matkanomadka.blogspot.com)

11 Responses to “O Wyprawie

 • Super pomysł! Moje dziecko na razie za małe, ale piszę się od kwietnia!

  • Matka Nomadka
   2 lata ago

   Najbliższy kolejny najbliższy termin to 7-19 pażdziernika 2017. Zapraszam do kontaktu i na Wyprawę Matka Nomadka!

  • Mamy nowy termin Wyprawy! Od 24 marca do 5 kwietnia 2018 (z możliwością dłuższego pobytu na Bali o kilka dni, jeśli bylibyście tym zainteresowani,). Serdecznie zapraszam!

 • Beda organizowane jeszcze takie wyprawy?

  • Witaj Kasiu! Tak, najbliższy kolejny najbliższy termin to 7-19 pażdziernika 2017. Zapraszam do kontaktu i na Wyprawę Matka Nomadka!

  • Mamy nowy termin Wyprawy! Od 24 marca do 5 kwietnia 2018 (z możliwością dłuższego pobytu na Bali o kilka dni, jeśli bylibyście tym zainteresowani,). Serdecznie zapraszam!

 • A czy w przyszlym roku na wiosne wyprawa tez bedzie? I czy mozna przyjechac z dwojka dzieci?

  • Terminu na wiosnę jeszcze nie mamy, ale jak tylko się pojawi to dam znać. Póki co to zbieramy grupę na styczeń. I z dwójką dzieci jak najbardziej można przylecieć. POzdrawiam serdecznie!

 • Barbara Janislawska
  2 lata ago

  Hej:)
  Super pomysł!
  Czy 6-latka też może jechać, czy to bardziej dla maluszków?
  Pozdrawiam
  Basia

  • Oczywiście, że może! Na pierwszej edycji Wyprawy była z nami 6letnia Zoja:) Zapraszam zatem serdecznie na Wyprawę i do kontaktu: matkanomadka@gmail.com

  • Mamy nowy termin Wyprawy! Od 24 marca do 5 kwietnia 2018 (z możliwością dłuższego pobytu na Bali o kilka dni, jeśli bylibyście tym zainteresowani,). Serdecznie zapraszam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *